Řidič/-ka c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Litvínov

Doprava / Řidič/-ka c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost T-FLEXIBLE s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 557, Litvínov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/-ka c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Nádražní 557, Litvínov)

ŘIDIČ/-KA C + E
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. C + E
- platný profesní průkaz
- pracovní zkušenost na obdobné pozici
- základní znalost práce na PC
- odpovědnost, loajálnost, zručnost, přesnost, spolehlivost, iniciativa
- časová flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola zboží při nakládce
- péče o svěřený dopravní prostředek
- spolupráce s oddělením logistiky
Zaměstnanecké výhody: prémie
HLÁSIT SE: Látková Simona - své životopisy zasílejte na e-mail: Do předmětu prosím uvádějte název pozice ŘIDIČ C+E, osobně pouze středa od 8:00 do 12.00 a od 13.00 do 15.00 hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat) - S SEBOU RESPIRÁTOR (bez respirátoru nebudete puštěni do areálu!!!

Informace o společnosti T-FLEXIBLE s.r.o.

T-FLEXIBLE s.r.o.
Nádražní 557
Litvínov
43601
IČO: 27276741
aktualizováno před téměř 3 roky