Řidič/ka kamionové dopravy - řidiči tahačů, Kostelec

Doprava / Řidič/ka kamionové dopravy - řidiči tahačů

Společnost AGF Food Logistics, a.s.

Místo pracoviště Kostelec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 40 000 - 43 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka kamionové dopravy - řidiči tahačů (Kostelec)

Pracovní náplň
- tuzemská přeprava chlazeného zboží na vlastní sklady nebo centrální sklady řetězců
Požadujeme
- Řidičské oprávnění skupiny E
- Profesní průkaz
- Časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
- Výpis z rejstříku trestů
Nabízíme
o Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
o Kvalitní vozový park spojený s dobrým servisním zázemím
o Zaškolení a zaučení od zkušených řidičů
o Každý den návrat na depo
o Kompenzace za profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu
První kontakt telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti AGF Food Logistics, a.s.

AGF Food Logistics, a.s.

Kostelec

IČO: 24151114
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka kamionové dopravy - řidiči tahačů

Kostelec