Řidič/ka kamionu i solo vozidel - frigo - řidiči tahačů, Dašice

Doprava / Řidič/ka kamionu i solo vozidel - frigo - řidiči tahačů

Společnost MD logistika, a.s.

Místo pracoviště Křičenského 451, Dašice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 32 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka kamionu i solo vozidel - frigo - řidiči tahačů (Křičenského 451, Dašice)

Místo výkonu práce celá ČR
Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny C nebo C+E
- pro skupinu E "minimální praxi"
- bezúhonnost
- časovou flexibilitu

Náplň práce:
- rozvozy chlazeného, mraženého a suchého zboží
- předání zboží u zákazníka
- práce v režimech 6+3, 5+2 nebo střídání každý den (dle místa bydliště)
- možnost práce nejen z Dašic, ale také Horních Počernic a Olomouce
- možnost mezinárodní dopravy

Nabízíme:
- zajímavé a legální finanční ohodnocení
- udržovaný vozový park (MB/Schmitz) a komunikativní dispečink
- pracovní smlouva na dobu neurčitou

První kontakt emailem nebo telefonicky v době 8.00 - 16.00

Informace o společnosti MD logistika, a.s.

MD logistika, a.s.
Křičenského 451
Dašice
53303
IČO: 60108703
aktualizováno před 10 měsíci