Řidič/ka kamionu tuzemská doprava - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel,

Doprava / Řidič/ka kamionu tuzemská doprava - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost ICOM transport a.s.

Místo pracoviště ICOM transport a.s. - pracoviště: celá ČR
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 43 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka kamionu tuzemská doprava - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (ICOM transport a.s. - pracoviště: celá ČR)

Náplň práce:
Jedná se o rozvoz potravinářského zboží s novými vozy značky Mercedes-Benz. Jezdíme v režimu 6 dní v práci, 3 dny doma. Parkování dle domluvy. Dbáme na dodržování povinných přestávek a dob řízení. Dáváme celé výplaty na pásku.

Požadujeme:
* zdravotní způsobilost

Nabízíme:
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* garantovaný výplatní termín
* každodenní návrat domů
* motivační složku za PHM

První kontakt e-mailem nebo telefonicky, 7 - 14 hod.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ICOM transport a.s.

ICOM transport a.s.

IČO: 46346040
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka kamionu tuzemská doprava - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

ICOM transport a.s. - pracoviště: celá ČR