Řidič/ka mkd - řidiči tahačů, Chabařovice

Doprava / Řidič/ka mkd - řidiči tahačů

Společnost ZDEMAR TRANSPORT a.s.

Místo pracoviště Smetanova 683, Chabařovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka mkd - řidiči tahačů (Smetanova 683, Chabařovice)

Místo výkonu práce: Chabařovice, Smetanova 683, areál LogisticPark ZDEMAR
Pracovní náplň:
o Řídit motorová vozidla dle dispozic zaměstnavatele
o Provádět drobnou údržbu motorového vozidla
Požadujeme:
o Řidičský průkaz sk. C, E (výhodou)
o Platné profesní osvědčení řidiče
o Dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady
o Kladný vztah k dopravě a řízení vozidla
o Kultivované vystupování, časovou flexibilitu
o Samostatnost a spolehlivost
Nabízíme:
o Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn
o Systém benefitů - příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravné, náborový příspěvek, firemní akce, sleva na výrobky aj.
o Stabilitu a zázemí společnosti
Výhody: Mobilní telefon s internetem, Sleva na firemní výrobky, Příspěvek na životní a důchodové připojištění, Příspěvek na stravování, Sick Days, Firemní akce, Náborový příspěvek aj.
Nástup možný ihned nebo dohodou
Kontakt: e-mailem -

Informace o společnosti ZDEMAR TRANSPORT a.s.

ZDEMAR TRANSPORT a.s.
Smetanova 683
Chabařovice
40317
IČO: 22797785
aktualizováno před více než 2 roky