Řidič/ka motorového vozíku - skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Chýnov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič/ka motorového vozíku - skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Škrobárny Pelhřimov, a.s.

Místo pracoviště Nádražní 143, Chýnov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka motorového vozíku - skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nádražní 143, Chýnov)

Náplň práce:
- zajištění příjmů a výdajů uskladněných materiálů
- údržba a běžné opravy motorového vozíku
- evidence skladovéo materiálu.

Požadujeme:
- oprávnění řidiče VZV výhodou (zaškolíme)
- ŘP sk. B
- zodpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme: příspěvek na stravování formou stravenek, 4 + 1 týden dovolené, práci na trvalý PP.
Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (Po-Pá: 6:00 - 14:00 hod.).

Informace o společnosti Škrobárny Pelhřimov, a.s.

Škrobárny Pelhřimov, a.s.
Nádražní 143
Chýnov
39155
IČO: 60071206
aktualizováno před asi rokem