Řidič/ka nákladních automobilů - skladník/skladnice - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Pardubice

Doprava / Řidič/ka nákladních automobilů - skladník/skladnice - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost Chemontáž, s.r.o.

Místo pracoviště Pardubice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka nákladních automobilů - skladník/skladnice - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Pardubice)

Náplň práce:
- řízení nákladního vozidla nad 7,5t
- zásobování montážních pracovišť materiálem
- doprava hotových zakázek
- řízení vozidel ŘP - "B"
- výpomocné práce ve skladu
Požadujeme:
- psychotesty
Nabízíme:
- zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní české montážní firmě
- cestovní náhrady, služební telefon
- návrat každý den domů
- pracovní doba pondělí až pátek, 6-14,30hod
- volné víkendy
- školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
V případě zájmu cizinců požadujeme alespoň základy ČJ.
Zaměstnanecké výhody:Příspěvek na rekreaci a další benefity
První kontakt telefonicky, e-mailem.

Informace o společnosti Chemontáž, s.r.o.

Chemontáž, s.r.o.

Pardubice

IČO: 42937698
aktualizováno před asi 2 roky