Řidič/ka nákladního auta - rozvoz piva - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Polička

Doprava / Řidič/ka nákladního auta - rozvoz piva - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.

Místo pracoviště Pivovarská 151, Polička
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka nákladního auta - rozvoz piva - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Pivovarská 151, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz lahvového a sudového piva. Fyzicky náročná práce vhodnější spíše pro muže.
DALŠÍ POŽADAVKY: platné psychologické vyšetření
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, nástup dle dohody
KONTAKT: emailem, osobně v sídle firmy (6-14h), telefonicky (PO-PÁ 6-14h)

Požadavky

  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Informace o společnosti Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.

Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.
Pivovarská 151
Polička
57201
IČO: 60112344
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka nákladního auta - rozvoz piva - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Pivovarská 151 151
Polička