Řidič/ka nákladního automobilu - mezinárodní doprava (sólo) - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Štěnovice

Doprava / Řidič/ka nákladního automobilu - mezinárodní doprava (sólo) - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost Maurice Ward Logistics, s.r.o.

Místo pracoviště Dobřanská 665, Štěnovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka nákladního automobilu - mezinárodní doprava (sólo) - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Dobřanská 665, Štěnovice)

Z důvodu rozšíření našeho pracovního týmu přijmeme zaměstnance na pružnou pracovní dobu.
Pracovní náplň: přeprava zboží po Evropě dle zadání dispečera, zodpovědnost za svěřený vůz a zboží.
Očekáváme: min. střední odborné vzdělání (vyučení), řidičský průkaz sk. C, profesní osvědčení, kartu řidiče do digitálního tachografu, platné dopravně psychologické vyšetření, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny, pracovní poměr na dobu neurčitou, mobilní telefon, firemní oblečení, firemní akce, moderní vozový park (každý řidič má jedno svěřené vozidlo zn. DAF, Mercedes), zaměstnání v perspektivní společnosti, nástup možný ihned nebo dohodou

Informace o společnosti Maurice Ward Logistics, s.r.o.

Maurice Ward Logistics, s.r.o.
Dobřanská 665
Štěnovice
33209
IČO: 27233359
aktualizováno před téměř 4 roky