Řidič/ka nákladního vozu čr - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Jihlava

Doprava / Řidič/ka nákladního vozu čr - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost DUBA, spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Strojírenská 374, Jihlava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 36 000 - 39 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka nákladního vozu čr - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Strojírenská 374, Jihlava)

Náplň práce:
- rozvoz potravin - pravidelné trasy po České republice
- každý den návrat domů

Řidičský průkaz C+E výhodou

Nabízíme:
- kvalitní vozový park se servisním zázemím

První kontakt telefonicky.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti DUBA, spol. s r.o.

DUBA, spol. s r.o.
Strojírenská 374
Jihlava
58601
IČO: 46342117
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka nákladního vozu čr - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Strojírenská 374 374
Jihlava