Řidič/ka, obsluha dopravních a mechanizačních prostředků - řidiči hasicích vozů, Česká Lípa

Doprava, Obrana a ochrana / Řidič/ka, obsluha dopravních a mechanizačních prostředků - řidiči hasicích vozů

Společnost Severočeská servisní a.s.

Místo pracoviště Újezd 1400, Česká Lípa
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 100 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka, obsluha dopravních a mechanizačních prostředků - řidiči hasicích vozů (Újezd 1400, Česká Lípa)

Pracovní náplň
- Řízení a obsluha stavebních strojů.
Nabízíme
- jistotu a stabilitu silné společnosti,
- důsledné dodržování pracovněprávních předpisů a kolektivní smlouvy,
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- pravidelný roční nárůst mezd,
- příjemné pracovní prostředí.
Požadujeme
- SOU s výučním listem,
- průkaz strojníka stavebních strojů,
- zdravotní průkaz.
Výhodou bude:
- řidičský průkaz skupiny C + platné profesní osvědčení včetně platné karty do digitálního tachografu,
- dopravně psychologické vyšetření.
Nabízíme:
- 13. a 14. mzda, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, možnost rekreace v podnikových zařízeních, 3 dny zdravotního volna na rok, další vzdělávání, zvýhodněné tarif volání i pro rodinné příslušníky, po osvědčení možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny.

Informace o společnosti Severočeská servisní a.s.

Severočeská servisní a.s.
Újezd 1400
Česká Lípa
47001
IČO: 5175917
aktualizováno před téměř 2 roky