Řidič/-ka - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Litultovice

Doprava / Řidič/-ka - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost UNIRON s.r.o.

Místo pracoviště Litultovice 262, Litultovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 150 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/-ka - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Litultovice 262, Litultovice)

KO: Prokopová Diana, tel.: 775 760 166. Životopisy zasílejte na email:

Požadavky:
- řidičské oprávnění skupiny C
- profesní průkaz podmínkou
- praxe v řízení nákladního vozidla nad 3,5 t
- trpělivost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
- manuální zručnost
- řidičský průkaz VZV výhodou

Náplň práce: řízení firemních vozidel, zajištění předávacích dokumentů, příprava zboží k expedici, vykládka a nakládka zboží, spolupráce s kolegy napříč společností

Nabízíme: pravidelné měsíční prémie, max. stravenkový paušál, mimořádné prémie, příspěvek na životní nebo penziní připojištění, vánoční balíčky, firemní akce a jiné

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti UNIRON s.r.o.

UNIRON s.r.o.
Litultovice 262
Litultovice
74755
IČO: 26847418
aktualizováno před 28 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/-ka - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)