Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Lipník nad Bečvou

Doprava / Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost VINFOOD s.r.o.

Místo pracoviště Na Kopečku 729, Lipník nad Bečvou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 41 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Na Kopečku 729, Lipník nad Bečvou)

Nástup možný IHNED, možnost zkrácení zkušební doby na 1 měsíc.

Náplň práce:
- rozvoz zásilek na trase Ostrava - Olomouc pro nově vzniklou firmu Vinfood s.r.o., která se zabývá dovozem asijských potravin.
- sváží se i těžší balíky s hmotností cca 60 kg

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- čistý trestní rejstřík
- zkušenost s řízením dodávky alespoň 1 rok výhodou
- odolonost vůči stresu
- časovou flexibilitu (pracovní doba: Po - Pá 9:00 - 19:00)
- spolehlivost, empatičnost

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky
- příspěvek na ubytování a na stravu
- bonus za řízení kurýrního vozidla bez nehod
- možnost získat ŘP sk. C, psychotest pro řidiče,
- možnost práce i na IČ

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e.mail:
- telefonicky na tel: 773982885 - p. Nguyen Phuong Ngoc
- osobně po předchozí telefonické dohodě na adrese: Na Kopečku 729/21, 751 31 Lipník nad Bečvou - p. Nguyen Phuong Ngoc

Více informací telefonicky nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti VINFOOD s.r.o.

VINFOOD s.r.o.
Na Kopečku 729
Lipník nad Bečvou

IČO: 10823913
aktualizováno před více než 2 roky