Řidič/ka sk. b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby),

Doprava / Řidič/ka sk. b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost PAPERA s.r.o.

Místo pracoviště PAPERA s.r.o., Praha-západ, Praha-východ, Beroun, Hořovice, Rudná
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka sk. b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (PAPERA s.r.o., Praha-západ, Praha-východ, Beroun, Hořovice, Rudná)

NÁPLŇ PRÁCE: Rozvoz zboží zákazníkům.Manipulace se zbožím. Péče o svěřené vozidlo.
POŽADAVKY: Fyzická zdatnost, příjemné vystupování. Výhodou praxe v řízení dodávkového vozu.
NABÍZÍME: Zázemí úspěšné české společnosti. Skvělý tým kolegů. Pravidelně servisovaný vozový park. Cestovní náhrady, firemní SIM kartu, pracovní oblečení, multisport karta,....
volnočasové aktivity
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15:30 hod

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti PAPERA s.r.o.

PAPERA s.r.o.

IČO: 25945653
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka sk. b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Praha-západ
Praha-východ
Beroun
Hořovice
Rudná