Řidič/ka traktoru - pracovník/nice v rostlinné výrobě - středisko tisová - řidiči a obsluha zemědělských strojů, Tisová

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Řidič/ka traktoru - pracovník/nice v rostlinné výrobě - středisko tisová - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Společnost Zemědělsko obchodní družstvo Zálší

Místo pracoviště Tisová 157, Tisová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka traktoru - pracovník/nice v rostlinné výrobě - středisko tisová - řidiči a obsluha zemědělských strojů (Tisová 157, Tisová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha traktoru v rostlinné výrobě
- Zajištění polních prací a dopravy v zemědělském podniku
POŽADUJEME:
- Výhodou zkušenosti s řízením pásových polních tahačů při polních pracech a setí
- Řidičský průkaz B, T (C,E výhodou)
- Profesní průkaz - výhodou
- Průkaz VZV (výhodou)
- Strojní průkaz kolové, pásové nakladače (výhodou)
- Požadujeme praxi v řízení zemědělských strojů
- Samostatnost
- Zodpovědnost
- Spolehlivost
- Sezonní časová flexibilita - ochota pracovat přesčas a o víkendech (příplatky nad rámec ZP)
NABÍZÍME:
- přátelský kolektiv
- 8 hodinová pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- podnikové stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- třináctý plat
- výhodný mobilní tarif k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky
- zajištění OOPP a příspěvek na přípravky k údržbě OOPP
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Tisová 157)
Šalda Ladislav, tel.: 725 516 543, e-mail: - vedoucí střediska Tisová

Informace o společnosti Zemědělsko obchodní družstvo Zálší

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší
Tisová 157
Tisová

IČO: 131725
aktualizováno před 12 měsíci