Řidič/ka vysokozdvižných vozíků - řidiči vysokozdvižných vozíků, Rokycany

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič/ka vysokozdvižných vozíků - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost FUTURA AM s.r.o.

Místo pracoviště Kotelská 1109, Rokycany
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 307 - 28 448 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka vysokozdvižných vozíků - řidiči vysokozdvižných vozíků (Kotelská 1109, Rokycany)

Náplň práce: řidič vysokozdvižných vozíků zaváží a vyskladňuje kamiony, rozváží materiál po areálu společnosti a zaváží výškové regály
Požadujeme: praxi v oboru minimálně 6 měsíců, (nábory pro uchazeče kteří mají platné papíry na VZV ideálně včetně skupiny G a ŘP skupiny B, není podmínkou, pokud by se jednalo o pozici zakladače). Práce PO – PÁ).
Nabízíme: práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, stravenkový paušál, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou
škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti). Každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobírku, ZDARMA školení a školící materiály
Kontakt telefonicky Po-Pá do 9.00 do 15.00 na tel.: 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077, email: (přes on-line registrační formulář, který je na www.futuraam.cz na úvodní straně webu) nebo osobně v sídle společnosti: Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání v pracovní dny Po – Pá, v 10:00 hod a v 11:00 hod. Na osobní registraci je důležité být předem objednaný, dostavit se na dohodnutý termín a mít s sebou tyto dokumenty: osobní doklad (O.P., pas), kartičku pojištěnce, potvrzení o zaměstnání (ZL), dosažené vzdělání, certifikáty (zkoušky), zbylé dokumenty bychom dle pracovní pozice upřesnili. Najdete nás na adrese Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana). Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam. FUTURA AM s.r.o., Nádražní 436/24, 301 00 Plzeň

Informace o společnosti FUTURA AM s.r.o.

FUTURA AM s.r.o.
Kotelská 1109
Rokycany
33701
IČO: 28403771
aktualizováno před téměř 2 roky