Řidič/ka vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků, Kyjov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič/ka vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

Místo pracoviště Havlíčkova 180, Kyjov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 600 - 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků (Havlíčkova 180, Kyjov)

Pracovní náplň: zodpovědnost za odvoz výrobků, ukladnění a jejich kontrola. Požadujeme: min. výuční list, řidičské oprávnění na VZV W1 výhodou, nikoli podmínkou - rádi Vám jej zařídíme, zkušenost na obdobné pracovní pozici výhodou, základní znalost práce na PC, pečlivost. 5 týdnů dovolené, 13.a 14. mzda, pracovní doba 37,5 h/týden, příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc, stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity dle platné kolektivní smlouvy. Kontakt na mail:

Informace o společnosti VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Havlíčkova 180
Kyjov
69701
IČO: 41505191
aktualizováno před asi 2 roky