Řidič/ka vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Řidič/ka vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost NSE Solutions, s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (České Budějovice)

Jste manuálně zručný a máte zkušenosti s řízením VZV? Práce na směny pro Vás není problém? Je Vaše odpověď ANO? V tom případě hledáme právě Vás. Do provozu v Českých Budějovicích hledáme kolegu na manipulaci s výrobky a produkty. Práce je vhodná pro muže i ženy.
Co bude Vaše náplň práce:
- manipulace s materiálem,
- nakládka a vykládka kamionů,
- obsluha VZV.
Co od Vás požadujeme:
- praxi s řízením VZV- platný průkaz není podmínkou, zaučíme Vás,
- ochotu pracovat ve směnném provozu- neptřetržitý, třísměnný,
- samostatnost,
- manuální zručnost.
Co Vám nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení,
- příplatky,
- výkonnostní prémie.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu nebo si sjednej osobní schůzku na tel. čísle 778 094 700.

Informace o společnosti NSE Solutions, s.r.o.

NSE Solutions, s.r.o.

České Budějovice

IČO: 2431238
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků