Řidič / kurýr - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři, Klatovy

Doprava / Řidič / kurýr - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Společnost JD autodoprava, s.r.o.

Místo pracoviště Na Šíji 257, Klatovy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič / kurýr - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři (Na Šíji 257, Klatovy)

Náplň práce: doručování a vyzvedávání zásilek pro depo GLS Klatovy
Požadujeme: ŘP sk.B, znalost řízení dodávky, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, SPOLEHLIVOST, orientační schopnosti, komunikační dovednosti
Mzda: až Kč 40.000,- čistého / dle výkonu

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti JD autodoprava, s.r.o.

JD autodoprava, s.r.o.
Na Šíji 257
Klatovy
33901
IČO: 6069134
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič / kurýr - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Na Šíji 257 257
Klatovy