Řidič - kurýr sk.b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Jiřice

Doprava / Řidič - kurýr sk.b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost BV EXPRES s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 270, Jiřice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 900 - 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič - kurýr sk.b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Průmyslová 270, Jiřice)

Náplň práce: doručování expresních zásilek po Vysočině na pravidelné lince
Nabízíme: práci na HPP, dobrý pracovní kolektiv, služební SIM kartu s neomezeným tarifem, dobré finanční ohodnocení.
Požadujeme: ŘP sk. B, praxe 1 rok, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, flexibilitu, slušné vystupování a jednání.
Nástup po zaučení možný ihned.
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt předem!

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti BV EXPRES s.r.o.

BV EXPRES s.r.o.
Průmyslová 270
Jiřice
39601
IČO: 2007720
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič - kurýr sk.b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Průmyslová 270 270
Jiřice