*řidič mkd po čr, at - pravidelné rozvozy po - pá - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Velká Bíteš

Doprava / *řidič mkd po čr, at - pravidelné rozvozy po - pá - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost SUYS Czechia s.r.o.

Místo pracoviště Košíkov 76, Velká Bíteš
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *řidič mkd po čr, at - pravidelné rozvozy po - pá - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Košíkov 76, Velká Bíteš)

Pracovní náplň: řidič MKD po AT a ČR - pravidelné rozvozy po - pá
vozidlo: MAN TGL 12.190, valník
Požadavky: řidičský průkaz skupiny C - karta řidiče
řidičský průkaz skupiny C - karta řidiče
profesní průkaz
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,
fyzická způsobilost
Nabízíme:
práci v moderní společnosti
motivační finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity
pravidelná mzda, diety
telefon
Své životopisy zasílejte na tel. 566 502 441, 775 892 549
Více info na www.minirol.cz

Informace o společnosti SUYS Czechia s.r.o.

SUYS Czechia s.r.o.
Košíkov 76
Velká Bíteš
59501
IČO: 63491796
aktualizováno před asi 2 roky