Řidič nákladního automobilu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Povrly

Doprava / Řidič nákladního automobilu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost MART-IN s.r.o.

Místo pracoviště Převozní 51, Povrly
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič nákladního automobilu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Převozní 51, Povrly)

Místo výkonu práce: Převozní č.p. 51/15, Neštědice.
Náplň práce: Rozvoz potravin chladírenskými vozy k zákazníkům (zboží v přepravkách, na paletách, maso ve visu) po Ústeckém a Libereckém kraji.
Požadujeme ŘP sk. C, profesní průkaz výhodou, zdravotní průkaz. Začátek směny dle linky cca ve 3:30 - 6:00 hodin.
Nabízíme příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, telefon.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Informace o společnosti MART-IN s.r.o.

MART-IN s.r.o.
Převozní 51
Povrly
40332
IČO: 25046365
aktualizováno před více než 2 roky