Řidič nákladního automobilu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Děčín

Doprava / Řidič nákladního automobilu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost DC AVEX s.r.o.

Místo pracoviště Zelená 421, Děčín
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 185 - 210 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič nákladního automobilu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Zelená 421, Děčín)

[] Místo počátku výkonu práce: Zelená č.p. 421/24
Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Náplň práce: práce při výstavbě plynovodů,vodovodů a kanalizací - nakládka, vykládka materiálů, požadujeme řidičské oprávnění sk.C, platný profesní průkaz, bezúhonnost

Výhodou: zkušenosti v oboru, běžná údržba vozu, strojnický průkaz (není podmínkou)

Nabízíme: zvláštní prémie, dovolenou navíc, jízdní výhody

Kontakt: Ivana Zrůstová, tel. 412520144, e-mail:

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti DC AVEX s.r.o.

DC AVEX s.r.o.
Zelená 421
Děčín
40502
IČO: 61535231
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič nákladního automobilu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)