Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (tir) - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Humpolec

Doprava / Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (tir) - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost INTER EXPRES servis s.r.o.

Místo pracoviště Lnářská 1633, Humpolec
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Ruština"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (tir) - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Lnářská 1633, Humpolec)

Zajišťujeme přepravy mezi zeměmi EU a CZ
pravidelné linky mezi CZ a Itálií
pravidelné linky mezi CZ a Anglií

Náplň práce:
· přeprava zboží mezi CZ a Itálií

Očekáváme:

· SŠ nebo ÚSO v oboru automechanik
· komunikativní znalost AJ, NJ výhodou – ne však podmínkou
· ŘP sk. C + E, profesní průkaz
· zkušenost v mezinárodní dopravě alespoň 1 rok
· znalost celní problematiky, dohody CMR

Nabízíme:
· pracovní prostředí v dynamické logistické společnosti
· práce na nových vozech Volvo FH13 500HP a Mercedes Actros
· možnost dalšího profesního růstu
· motivující platové ohodnocení
· pracoviště v HUMPOLCI

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - řidič mezinárodní kamionové dopravy
  • Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Informace o společnosti INTER EXPRES servis s.r.o.

INTER EXPRES servis s.r.o.
Lnářská 1633
Humpolec
39601
IČO: 25168126
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (tir) - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Lnářská 1633 1633
Humpolec