Řidič nákladního vozidla sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Plzeň

Doprava / Řidič nákladního vozidla sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost TLG Trans s.r.o.

Místo pracoviště Budilova 161, Plzeň
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič nákladního vozidla sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Budilova 161, Plzeň)

Požadavky:
ŘP sk. C, profesní průkaz a digitální karta.
Náplň práce:
rozvoz paletového zboží po Plzeňském kraji.
Požadujeme:
spolehlivost a chuť do práce. Zkušenost s rozvozem výhodou, ale není to podmínkou. Nezkušení řidiči budou zaškoleni. Práce začíná a končí ve Vejprnicích.
Nabízíme:
pojištění odpovědnosti, služební mobil, firemní oblečení, věrnostní odměna za každý odpracovaný rok 750 Kč k základní mzdě.

Informace o společnosti TLG Trans s.r.o.

TLG Trans s.r.o.
Budilova 161
Plzeň

IČO: 9616985
aktualizováno před asi 2 roky