Řidič pro e-shop / přeprava zboží - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Straky

Doprava / Řidič pro e-shop / přeprava zboží - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o.

Místo pracoviště Straky 254, Straky
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič pro e-shop / přeprava zboží - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Straky 254, Straky)

Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, ŘP typ B, komunikační dovednosti, praxe není nutná;

Náplň práce: - rozvoz zboží zákazníkům a převoz mezi pobočkami; Manipulaci s finanční hotovostí (platby od zákazníků); Komunikace se zákazníky; Manipulace se zbožím-nakládky a vykládky, Administrativa kolem dopravy a zboží - dodací listy atd.

Nabízíme: volné víkendy a svátky, po zapracování pravidelné výkonnostní prémie + Vánoční prémie, firemní večírky;

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o.

ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o.
Straky 254
Straky
28925
IČO: 24187666
aktualizováno před více než 2 roky