Řidič / řidička dodávkového vozidla - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Česká Skalice

Doprava / Řidič / řidička dodávkového vozidla - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost LUMCO spol. s r.o.

Místo pracoviště Maloskalická 68, Česká Skalice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič / řidička dodávkového vozidla - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Maloskalická 68, Česká Skalice)

Pracovní poměr na dobu neurčitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Nástupní hrubá měsíční mzda: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B.

Pracovní náplň: Jedná se o nakládku a přepravu čalouněných sedacích souprav do jednotlivých prodejen po celé ČR, těžká fyzická práce vhodná spíše pro muže.

Kontakt: p. Leona Lukášová, tel.: 739 086 774, Lumco spol. s r.o., Maloskalická 68, 552 03 Česká Skalice.
Pracovní nabídky zasílejte na e-mail nebo adresu firmy.

Informace o společnosti LUMCO spol. s r.o.

LUMCO spol. s r.o.
Maloskalická 68
Česká Skalice
55203
IČO: 26006987
www.lumco.cz
aktualizováno před téměř 3 roky