Řidič / řidička dodávky sk. b (20 hodin týdně - dpp, dpč) vhodné i pro ozz - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Ostrava

Doprava / Řidič / řidička dodávky sk. b (20 hodin týdně - dpp, dpč) vhodné i pro ozz - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost AB - SPEDIT, spol. s r. o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 140 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič / řidička dodávky sk. b (20 hodin týdně - dpp, dpč) vhodné i pro ozz - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Ostrava)

1. kontakt telefonicky v pracovní dny 9-16 hodin, e-mailem. Tel.: 733 482 671, e-mail:
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - vozidla do 3,5 t (dodávkové vozidlo)
čistý trestní rejstřík (práce ve vnitrostátní dopravě)

Náplň práce: rozvoz léčiv, nakládka a vykládka

Nabízíme:
individuální směny dle domluvy
ranní směny - od 4:00 do 9:00h
odpolední směny - od 11:30 do 17:00h
možnost práce o víkendu - sobota dopoledne nebo neděle odpoledne

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti AB - SPEDIT, spol. s r. o.

AB - SPEDIT, spol. s r. o.

Ostrava

IČO: 25872362
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Řidič / řidička dodávky sk. b (20 hodin týdně - dpp, dpč) vhodné i pro ozz - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)