Řidič/řidička, kurýr/kurýrka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři, Lovosice

Doprava / Řidič/řidička, kurýr/kurýrka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Společnost Renáta Havranová s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Lovosice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička, kurýr/kurýrka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři (Lovosice)

náplň práce:
- rozvoz a svoz zásilek na části Lovosic a několika vesnic. Na trasu chodí od 80 do 130
balíků
- práce se skenerem a hotovostí
- základ je umět pracovat s navigací: mapy.cz
- odpovědnost za zásilky
- komunikace se zákazníky

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost - vhodné i pro ženy (balíky do 30 kg)
- spolehlivost a dochvilnost
- výpis z rejstříku trestů
- řidičský průkaz sk. B
- týmovou spolupráci

Nabízíme:
- trvalou spolupráci
- plat + diety za každý odjetý den
- snadný nástup a zaškolení (nástup možný ihned)

Smlouva na HPP po zaškolení, možno na DPČ.

Vyjíždí se z Depa v Úžicích. Parkuje se v místě bydliště. Možnost mít dodávku k osobní dispozici
Pracovní doba PO a Pá od 5:30 hod. ÚT, ST a ČT od 5.00 hod. Konec dle šikovnosti - dá se to zvládat za 6-7 hodin.

Způsob kontakování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky nejlépe domluvit schůzku.

Informace o společnosti Renáta Havranová s.r.o.

Renáta Havranová s.r.o.

Lovosice

IČO: 8473331
aktualizováno před 11 měsíci