Řidič/řidička nákladního vozidla sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Třanovice

Doprava / Řidič/řidička nákladního vozidla sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost Vitakraft CHOVEX s.r.o.

Místo pracoviště Třanovice 287, Třanovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 750 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička nákladního vozidla sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Třanovice 287, Třanovice)

A16 z:21/12/2022 a:29/6/2023
Náplň práce:
- řidič/řidička nákladního automobilu na území ČR.
Požadujeme:
- ŘP sk. C.
Výhodou:
- profesní průkaz.
Nabízíme:
- 5 dní/rok zdravotní volno
- 57 Kč denně příspěvek na stravování
- diety.
Kontakt osobně 7:00-15:00 hod. v sídle firmy, emailem, telefonicky.

Informace o společnosti Vitakraft CHOVEX s.r.o.

Vitakraft CHOVEX s.r.o.
Třanovice 287
Třanovice
73953
IČO: 25822632
aktualizováno před 10 měsíci