Řidič/řidička - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři, Olomouc

Doprava / Řidič/řidička - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Společnost Mgr. Marcel Kubis - soudní exekutor

Místo pracoviště Černá cesta 142, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři (Černá cesta 142, Olomouc)

Nástup možný dle dohody.

Pracovní náplň:
-řízení svěřeného vozidla do 3,5 t
-výjezdy z Olomouce do různých předem stanovených okresů ČR
-zpravidla 8 hod pracovní doba odvislá od dohody, většinou 7:30 - 16:00 hod

Požadavky:
-min SO vzdělání
-vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup, schopnost rychlého učení, samostatného myšlení a uplatnění poznatků v praxi
-týmový hráč
-vysoká odolnost vůči stresu
-fyzická zdatnost
-čistý trestní rejstřík
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Spolupráci podpořenou zázemím renomovaného EÚ
Odpovídající finanční ohodnocení
Práce v rámci příjemného kolektivu
Pracovní benefity (příspěvek na stravu, příspěvek na životní pojištění apod.)

První kontakt POUZE emailem.

Informace o společnosti Mgr. Marcel Kubis - soudní exekutor

Mgr. Marcel Kubis - soudní exekutor
Černá cesta 142
Olomouc
77900
IČO: 72043202
aktualizováno před více než rokem