Řidič / řidička sk. b - vyhraz. pro ozp - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři, Hradec Králové

Doprava / Řidič / řidička sk. b - vyhraz. pro ozp - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Společnost Lucie Luňáková

Místo pracoviště Březhradská 148, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič / řidička sk. b - vyhraz. pro ozp - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři (Březhradská 148, Hradec Králové)

Vyhrazeno pro OZP
Náplň práce: rozvoz čistících prostředků, hygienického materiálu a obalového materiálu (folie, bublinkové folie apod.) pro Sociální podnik Petr Slánský-SANS - Hradec Králové
Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny "B"
- bezúhonnost, pracovitost, spolehlivost, fyzickou zdatnost a aktivní přístup k práci
- svědomité zaházení s vozidlem a se svěřeným zařízením
Nabízíme:
- vstřícnost a čestné jednání
- pracovní doba PO - PÁ
- volné víkendy
- po zkušební době - stravenkový paušál (tj. cca 2.400,- čistá mzda)
- mzda od 28.000,- hrubého + proplacení přesčasů

Informace o společnosti Lucie Luňáková

Lucie Luňáková
Březhradská 148
Hradec Králové
50332
IČO: 72969717
aktualizováno před asi měsícem