Řidič / řidička sk. c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Opočno

Doprava / Řidič / řidička sk. c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost BODOS Czechia a.s.

Místo pracoviště Podzámčí 385, Opočno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič / řidička sk. c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Podzámčí 385, Opočno)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C + E
- psychotesty, karta řidiče
- spolehlivost, výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- svoz mléka z farem do mlékárny v Opočně
- práce v regionu
- střídání dvou řidičů na vozidle, pravidelná práce.
Nabízíme:
- možnost ubytovny pro zaměstnance mimo region
- příspěvky na důchodové pojištění
- výhodný telefonní tarif pro rodinné příslušníky zaměstnanců.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BODOS Czechia a.s.

BODOS Czechia a.s.
Podzámčí 385
Opočno
51773
IČO: 27668681
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič / řidička sk. c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel