Řidič/řidička sk. c + e - řidiči ostatních speciálních vozidel, Mostkovice

Doprava, Služby / Řidič/řidička sk. c + e - řidiči ostatních speciálních vozidel

Společnost Recycling oil s.r.o.

Místo pracoviště Mostkovice 529, Mostkovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 180 - 200 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička sk. c + e - řidiči ostatních speciálních vozidel (Mostkovice 529, Mostkovice)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Tauš, tel. 605 283 202, e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Mostkovice 529, výjezdy pouze po ČR.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, zkoušky ADR výhodou
Náplň práce: převoz použitých olejů
Nabízíme: služební telefon

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Recycling oil s.r.o.

Recycling oil s.r.o.
Mostkovice 529
Mostkovice
79802
IČO: 11856084
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/řidička sk. c + e - řidiči ostatních speciálních vozidel