Řidič/řidička vozidla zds - řidiči zdravotnické dopravní služby, Frýdek-Místek

Zdravotnictví, Doprava / Řidič/řidička vozidla zds - řidiči zdravotnické dopravní služby

Společnost SANITKA.ORG s.r.o.

Místo pracoviště Na Poříčí 1199, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička vozidla zds - řidiči zdravotnické dopravní služby (Na Poříčí 1199, Frýdek-Místek)

A16 z:19/4/2023
Náplň práce:
- řízení vozidla zdravotnické dopravní služby a manipulace s pacienty pro výjezdové středisko Frýdek-Místek.
Hledáme zaměstnance:
- nejlépe s absolvovaným akreditovaným kurzem - Řidič vozidla ZDS nebo Řidič vozidla ZZS - není podmínkou, případně kurz zajistíme
- požadujeme ŘP sk. B.
Nabízíme:
- stravenkový paušál, prémie, dlouhodobá spolupráce.
Kontakt emailem.

Informace o společnosti SANITKA.ORG s.r.o.

SANITKA.ORG s.r.o.
Na Poříčí 1199
Frýdek-Místek
73801
IČO: 29269903
aktualizováno před asi rokem