Řidič/řidička vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků, Vranovice-Kelčice

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Řidič/řidička vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost Futures Contproduct s.r.o.

Místo pracoviště Vranovice 121, Vranovice-Kelčice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků (Vranovice 121, Vranovice-Kelčice)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Bílek, tel.: 734 715 605 (volat Po-Pá 8:00-14:30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod.
Požadujeme: průkaz na VZV.
Náplň práce: nakládka a vykládka zboží, materiálu a obytných kontejnerů.
Nabízíme: prémie ve výši 1-40%, zaměstnanecké benefity.

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Futures Contproduct s.r.o.

Futures Contproduct s.r.o.
Vranovice 121
Vranovice-Kelčice
79808
IČO: 29293162
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/řidička vzv - řidiči vysokozdvižných vozíků

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Vranovice 121 121