Řidič silničních motorových vozidel - silničář - řidiči ostatních speciálních vozidel, Jindřichův Hradec

Doprava, Služby / Řidič silničních motorových vozidel - silničář - řidiči ostatních speciálních vozidel

Společnost Správa a údržba silnic Jihočeského kraje

Místo pracoviště Jarošovská 1126, Jindřichův Hradec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič silničních motorových vozidel - silničář - řidiči ostatních speciálních vozidel (Jarošovská 1126, Jindřichův Hradec)

Náplň práce
- Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti silnic a jejich příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
- Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu na pozemních komunikacích - v zimním období dvousměnný provoz
- Drobné zednické a stavební práce
- Zajišťování běžné údržby vozidla ve stanoveném rozsahu
- Pracoviště cestmistrovství Jindřichův Hradec
Požadujeme
- Střední odborné vzdělání s výučním listem
- Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. "C" (nejlépe + "E" a "T")
- Zdravotní způsobilost pro práci v riziku
- Dopravně psychologické vyšetření
- Pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme
- Stabilitu krajské příspěvkové organizace
- mzda dle praxe, 6. tarifní třída + zvláštní příplatek, po zapracování přiznání osobního příplatku
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispoziční volno
- Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín předpokládaného nástupu: dle dohody

Nabídky s životopisem zasílejte na e-mail:
nebo písemně na adresu: 377 01 Jindřichův Hradec, Jarošovská 1126/II

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Správa a údržba silnic Jihočeského kraje

Správa a údržba silnic Jihočeského kraje
Jarošovská 1126
Jindřichův Hradec
37701
IČO: 70971641
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič silničních motorových vozidel - silničář - řidiči ostatních speciálních vozidel