Řidič sk. b - rozvoz lahůdek, řp sk. c - výhodou - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Kamenné Žehrovice

Doprava / Řidič sk. b - rozvoz lahůdek, řp sk. c - výhodou - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost GURMÁN KLUB, s.r.o.

Místo pracoviště Karlovarská třída 532, Kamenné Žehrovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič sk. b - rozvoz lahůdek, řp sk. c - výhodou - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Karlovarská třída 532, Kamenné Žehrovice)

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B, oprávnění sk. C - výhodou, čistý trestní rejstřík.

Náplň práce:
rozvoz lahůdek do prodejen, přebírání finanční hotovosti.

Nabízíme:
stravenkový paušál, nákup za zaměstnanecké karty

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 14:00 hod.

Informace o společnosti GURMÁN KLUB, s.r.o.

GURMÁN KLUB, s.r.o.
Karlovarská třída 532
Kamenné Žehrovice
27301
IČO: 61681431
aktualizováno před asi 3 roky