Řidič - skladník - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Čechy

Doprava / Řidič - skladník - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost ALDOTRADE s.r.o.

Místo pracoviště Čechy 47, Čechy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 - 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič - skladník - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Čechy 47, Čechy)

Náplň práce:
Vychystávání zboží dle objednávek, zatříděný zboží na sklad, rozvoz zboží po ČR.

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:
odměny, příspěvky na obědy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:

Informace o společnosti ALDOTRADE s.r.o.

ALDOTRADE s.r.o.
Čechy 47
Čechy
75115
IČO: 24184853
aktualizováno před téměř 4 roky