Řidič skup. b - rozvoz pečiva - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Protivín

Doprava / Řidič skup. b - rozvoz pečiva - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost POLANSKÝCH, s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 112, Protivín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič skup. b - rozvoz pečiva - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Jiráskova 112, Protivín)

Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům
Pracovní doba: jednosměnný provoz PO až PÁ 1.týden 3:00 - 8:00 hod, 2. Týden 3:00 - 13:00 hod, 1x za 14 dnů SO a NE od 3:00 - 8:00
Požadavky na zaměstnance: Samostatnost, spolehlivost
Výhody: Příspěvek na dopravu do zaměstnání, stravování zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
První kontakt: Pávek Martin, tel.: 736521172, e-mail: Po telefonické dohodě: Jiráskova 112, 398 11 Protivín

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti POLANSKÝCH, s.r.o.

POLANSKÝCH, s.r.o.
Jiráskova 112
Protivín
39811
IČO: 47252341
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Řidič skup. b - rozvoz pečiva - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)