Řidič vzv - manipulant expedice - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení, Chrastava

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič vzv - manipulant expedice - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení

Společnost AUREL CZ s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 96, Chrastava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič vzv - manipulant expedice - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení (Nádražní 96, Chrastava)

Co Vás čeká:
Zajišťovat vykládku/nakládku materiálu a beden z a do vozidel; aktivní spolupráce s dopravci, kontrola zboží při příjmu a výdeji, naskladnění dílů, skladová evidence, vychystává zakázky k expedici. Požadujeme: praxi řidiče VZV - již více zkušený řidič, praxe ve skladovém hospodářství podmínkou, samostatnost, smysl pro pořádek a systém, zodpovědný přístup ke svěřené práci.
Zaměstnanecké výhody: stravenky 120 Kč, 13. plat, 5 dní sick days, penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora i pro rodinné příslušníky …
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AUREL CZ s.r.o.

AUREL CZ s.r.o.
Nádražní 96
Chrastava
46331
IČO: 28526392
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Liberec v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz