Řidiči autobusové dopravy - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob, Jihlava

Doprava, Obchod a cestovní ruch / Řidiči autobusové dopravy - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Společnost ICOM transport a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Jiráskova 1693, Jihlava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči autobusové dopravy - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (Jiráskova 1693, Jihlava)

Požadujeme:
o Výhodou: ŘP sk. D, profesní průkaz, digitální kartu, psychologické vyšetření
o Zdravotní způsobilost k řízení autobusu
o výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
o Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
o Garantovaný výplatní termín 14. den v měsíci
o Moderní vozový park Mercedes-Benz

Náplň práce
o Řízení autobusu
o Úklid a údržba svěřeného vozidla
o Údržba budov a souvisejících zařízení

První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8:00-12:00.

Informace o společnosti ICOM transport a.s.

ICOM transport a.s.
Jiráskova 1693
Jihlava
58601
IČO: 46346040
aktualizováno před asi rokem