Řidiči autojeřábu (m+ž) - obsluha jeřábů, Horní Jiřetín

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Řidiči autojeřábu (m+ž) - obsluha jeřábů

Společnost BIS Czech s.r.o.

Místo pracoviště Dolní Jiřetín 7, Horní Jiřetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči autojeřábu (m+ž) - obsluha jeřábů (Dolní Jiřetín 7, Horní Jiřetín)

ŘIDIČI AUTOJEŘÁBU (M+Ž)
Požadavky:
- Spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se;
- ŘP sk. C - podmínkou; E - výhodou,
- praxe v řízení autojeřábu, platný profesní průkaz

Pracovní náplň:
Doprava, přeprava a manipulace materiálu, údržba a drobné opravy svěřené techniky

Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, 5 dnů volna navíc - sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč/ měsíc, 13. plat

KONTAKT: zaslat životopis na e-mail:

Informace o společnosti BIS Czech s.r.o.

BIS Czech s.r.o.
Dolní Jiřetín 7
Horní Jiřetín
43401
IČO: 47784709
aktualizováno před 5 měsíci