Řidiči dopravy s asistencí - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Vsetín

Doprava / Řidiči dopravy s asistencí - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost Auxilium o.p.s.

Místo pracoviště Nemocniční 945, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči dopravy s asistencí - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Nemocniční 945, Vsetín)

ŘIDIČI DOPRAVY S ASISTENCÍ

POŽADUJEME: ŘP sk. B, aktivní řidič, schopnost aktivního využívání PC, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, ochota pracovat v sociálním sektoru, empatie, flexibilita, schopnost doprovázet osoby se ZP
NÁPLŇ PRÁCE: :Nabízíme pravidelnou práci v přepravě dětí a osob se ZP v době od 7 do 15 30 hodin. Jedná se o dopravu speciálně upraveným vozidlem, které umožňuje i přepravu osob na ortopedických vozících, převážná část přepravovaných osob jsou děti a mladí lidé s autismem. Pracovník není jen řidičem, ale během přepravy poskytuje i osobní asistenci tak, aby umožnil přepravu a vstup do školských či jiných zařízení bez další doprovodné osoby. Jako doplňkovou činnost vykonává pracovník dohled na vozovým parkem společnosti, nákupy či drobné opravy dle provozních potřeb společnosti. požadujeme vysokou míru sociálních kompetencí, odpovědnost a dodržování bezpečnostních předpisů, samostatnost, ochotu pracovat. Nástup možný ihned. samostatná práce v rodinné atmosféře
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.: 603 823 293 v pracovní dny do 17:00

Informace o společnosti Auxilium o.p.s.

Auxilium o.p.s.
Nemocniční 945
Vsetín
75501
IČO: 2083825
aktualizováno před 7 měsíci