Řidiči nákladních automobilů - sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Valašské Meziříčí

Doprava / Řidiči nákladních automobilů - sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost SŠ TRANSPORT s.r.o.

Místo pracoviště Hulince 812, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 43 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči nákladních automobilů - sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Hulince 812, Valašské Meziříčí)

NÁPLŇ PRÁCE: řidič sklápěcího vozu Scania 8x4.
POŽADUJEME: ridičský průkaz sk. C, profesní průkaz, praxe výhodou, nikoli podmínkou.
NABÍZÍME: stravenky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 774 713 401, e-mailem na adresu: nebo osobně na adrese: Hulince 812, Valašské Meziříčí.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Informace o společnosti SŠ TRANSPORT s.r.o.

SŠ TRANSPORT s.r.o.
Hulince 812
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26866889
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidiči nákladních automobilů - sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)