Řidiči nákladních automobilů (stavebních) - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Kelč

Doprava / Řidiči nákladních automobilů (stavebních) - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost VACULA silniční s.r.o.

Místo pracoviště Kelč 539, Kelč
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči nákladních automobilů (stavebních) - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Kelč 539, Kelč)

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ (STAVEBNÍCH)
POŽADUJEME: ŘP sk. C. ŘP sk E a sk. T - výhodou. Samostatnost, pracovní nasazení, zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce v oblasti stavebnictví, řízení stavebních vozidel (sklápěč, tahač, kropička, zametač, traktor).
NABÍZÍME: Stravenkový paušál.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu
ov. 6.9.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti VACULA silniční s.r.o.

VACULA silniční s.r.o.
Kelč 539
Kelč
75643
IČO: 3181936
aktualizováno před více než 2 roky