Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací, Kladno

Obchod a cestovní ruch, Administrativa, Management / Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací

Společnost ACROSSCZECH s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Průmyslová 1343, Kladno
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací (Průmyslová 1343, Kladno)

Požadujeme:
Manažerské, organizační a koordinační schopnosti.
Logické a strategické uvažování.
Předchozí pracovní zkušenosti ve společnostech kovové výroby - výhodou.
Anglický jazyk - středně pokročilý - výhodou.
Ruský jazyk na úrovni rodného mluvčího - výhodou.

Náplň práce:
Vypracování strategií, tvorba reportů.
Výběr, vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků.
Řízení realizace politik a jejich zavedení do praxe.

Nabízíme:
Školení a možnost růstu na pracovišti.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 10:00 - 16:00 hod.

Informace o společnosti ACROSSCZECH s.r.o.

ACROSSCZECH s.r.o.
Průmyslová 1343
Kladno

IČO: 29158176
aktualizováno před téměř 2 roky