Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Příbram

Doprava / Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost DORYS CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Příbram
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 57 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Příbram)

Pozice: řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu
Výdělek 75 tis. Kč čistého, který zahrnuje všechny příplatky a stravné.
Požadujeme: ŘP. sk. C, E, praxe vítána, zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
Náplň práce: řidič/ka na sběrnou službu do Anglie, volný 1 víkend v měsíci.
Zaměstnanecké výhody: firemní oblečení
Nástup možný ihned na dobu určitou do 7.12.2023.
Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606, e-mail:
První kontakt telefonicky (8-16 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: DORYS CZ, s.r.o., Brod č.p. 52, 261 01 Příbram 1

Informace o společnosti DORYS CZ, s.r.o.

DORYS CZ, s.r.o.

Příbram

IČO: 25712659
aktualizováno před 11 měsíci