Řidiči sk. c + e - řidiči tahačů, Kladno

Doprava / Řidiči sk. c + e - řidiči tahačů

Společnost STL Express s.r.o.

Místo pracoviště Čs. armády 3212, Kladno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 100 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči sk. c + e - řidiči tahačů (Čs. armády 3212, Kladno)

Požadujeme:
ŘP sk. C + E. Jazykové požadavky - RJ, výpis z RT.

Pracovní náplň:
nepravidelná pracovní doba - turnusové jízdy.
Výše mzdy je uvedena jako základní + diety + odměny.

Nabízíme:
slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety + odměny.

Informace o společnosti STL Express s.r.o.

STL Express s.r.o.
Čs. armády 3212
Kladno
27201
IČO: 4858051
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Řidiči sk. c + e - řidiči tahačů

Čs. armády 3212 3212
Kladno