Řidiči sk. c - vnitrostátní přeprava - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Ženklava

Doprava / Řidiči sk. c - vnitrostátní přeprava - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost TOMSPEDIT s.r.o.

Místo pracoviště Ženklava 332, Ženklava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči sk. c - vnitrostátní přeprava - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Ženklava 332, Ženklava)

z: 5.1.2022 a: 17.02.2022
Náplň práce:
- provádíme pravidelný rozvoz v rámci CZ ranní/noční směny, volné víkendy.

Požadavky:
- ŘP sk. C
- časová flexibilita
- spolehlivost, zodpovědnost
- profesní průkaz řidiče

Výhody: čistá mzda 29.000 Kč až 32.000 Kč

Kontakt: Tomáš Skalka, telefonicky Po - Pá na č.: 777 713 233, své profesní životopisy zasílejte na e-mail:

Informace o společnosti TOMSPEDIT s.r.o.

TOMSPEDIT s.r.o.
Ženklava 332
Ženklava
74267
IČO: 26823951
aktualizováno před asi 2 roky